HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Firmamız 2008 yılında Mesnevi Gıda İnş, Hayv, Teks, Mob, Matbaacılık Mad.San.ve Tic.Ltd.Şti. olarak Mega Center Bayrampaşa İSTANBUL'da toptan gıda ticareti ile faaliyetine başlamış olup, 2010 yılında 6 aylık kısa bir süre içinde tamamladığı zeytin fabrikasını Akhisar'da kurarak zeytin işlemesi ve satışına başlamıştır.

Fabrikamızı 11.000 m2 alan üzerinde 5.000 m2 kapalı alana sahip olarak yeni bir firma olmamıza karşılık 10.000 ton/yıl kapasite ile işlemeye başladık.

Markamız TEKSEN ile siyah zeytin(uslu ve gemlik) naturel yağlı sele, konfit, yeşil zeytin(kırma ve çizik),biberli yeşil zeytin, sarımsak, limon, portakal dolgulu yeşil zeytin, yeşil ve siyah dilimli zeytin, kokteyl yeşil zeytin, ezme, ızgara zeytin, zeytin karışımı ve baharatlı zeytinler gibi ürünlerimizi tüm müşterilerimizin sofralarında beğenisine sunduk. 2010 yılında yurtiçi ile başlayan satışa sunduğumuz ürünlerimizi, hedefimiz olan yurtdışına şimdi satışlarımızı hızla gerçekleştirmekteyiz.

Yurtdışına çalıştığımız ülkeler İsrail, Almanya, Ürdün, Bulgaristan, Irak, Bahreyn ve Hollanda gibi ülkelere yenilerini eklemek için çalışmaktayız.

Yine firma bünyemize TEK Devim markamızı da ekleyerek devam etmekteyiz.

Fabrikamızda zeytini işleyebilmemiz için tüm malzeme, kuyu, polyester, konfit tankları, zeytin çekirdek çıkarma, çizme ve kırma makineleri, dilimle makinesi, zeytin elek makineleri, zeytin kurutma ve yağlama makinesi, vakum makinesi ve (pastörize) buhar tünelimiz, şiling makinesi, etiketleme makinesi ve Izgara zeytin makinesi bulunmaktadır. Uluslararası geçerliliğe sahip Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgesi ISO 22000, ISO 9001, ISO 14001,0HSAS 18001 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahip olan firmamız sizlere kaliteli, tüm hijyenik koşullara uygun ürünler sunmayı kendisine hedef ve ilke edinmiştir. Hızlı gelişen bu sektörde daha da güçlenerek hedeflerini ileriye taşıyarak, gelişen teknoloji ve ileri görüşünü hep zirvede tutacak olan örnek bir kuruluş olacaktır. TEKSEN zeytincilik olarak biz uzman kadromuz, yönetimimizle ülkemiz ve dünyadaki tüketicilerin sağlıklarını düşünerek en iyi kalitede işlenmiş, ambalajlanmış zeytini sofralarına sunmak, her zaman hedeflerimizi bir üst seviyeye taşıyarak, yaptığımız işin bilincinde olarak ürettiğimiz zeytini layık olduğu tat ve lezzette sunmak hedefimizdir. Zeytin kültürdür, kuşaktan kuşağa aktarılan ve yetiştiği topraklarda bereketi yerleştirendir.

Yönetim Kurulu Başkanı

Yusuf DEViM